Jdi na obsah Jdi na menu
 


Meet Jason Bourne

2. 12. 2015

Díval se na to, jak právě předváděl nějaké kousky na motorce. Jistě, on to na rychlých strojích prostě umí, to věděl pozorující, studenooký bloňdák, dobře. Stejně jako všichni kolem. Všichni, co si mysleli, že přijel za ženou. Jen zdání někdy klame… Ani jeden o tom sice nemluvil, ale oba věděli, že to manželství je jen vlastně velmi dobré přátelství. A ona věděla, že je tady kvůli němu… Kvůli tomu střapatému třeštidlu, které má tak zatraceně sexy zadek.

A nejspíš to o sobě moc dobře ví, alespoň soudě podle toho, že když ho zabírá kamera, staví se do nejlichotivějšího úhlu. Vždycky. Zrovna jako teď, to ho snímali z půl profilu, to stál tak, že by to snad mělo být i trestné. A kamera mu lichotí, nejspíš šťastná, že ho má na objektivu.

Klapka, konec. Pro dnešní den padla, někdy je nutno spát.

Jeremy odevzdal motorku rekvizitářům a těžkou bundu kostymérce. Pak si povšiml jeho, že tam stojí, tak trochu schovaný za osvětlovačem, a snaží se být co nejvíc nenápadný. Ústa mu roztáhl široký úsměv. 

No jistě, zas si o sobě myslí, jak je skvělej. Daniel se ušklíbl. Pak když k němu Jeremy došel, podali si ruce, i když měl zatraceně touhu ho popadnout do náruče a políbit. Hm, Jeremy to udělal za něj. Tedy alespoň to objetí

"Strašně rád tě vidím," hlesl mu do ucha a na chvíli ho pevně sevřel. "Co bys řekl na večerního panáka?"

Někdy se choval jako klacek těsně po pubertě, ale taky mu to díky té klukovské vizáží mohlo projít snáz než komukoliv jinému. To na něm bylo snad to nejkouzelnější, jak ho sváděl a miloval. Daniel se pousmál.

Ano, James Bond potkal Jasona Bourna, tedy jednoho z nich, a měl ho jen pro sebe.

"Večer na skleničku. A co teď večeře?"

"To zní skvěle. Ovšem mám za to, že oficiálně jsi přijel za Rachel… Nebo už to nevadí?" Zkoumavě se na něj podíval. To už ho nedržel v náručí, jen klidně stál vedle něj, bavil se přece s dobrým přítelem. A bral na něj ohled. Možná se choval jako klacek těsně po pubertě, ale na veřejnosti si dával pozor, aby ho nedostal do prekérní situace. I když jemu by to nevadilo, chápal Danielovy pohnutky a držel krycí historku s ním.

"Rachel to pochopí, navíc jsem s ní domluvený na večeři na zítra. A pokud vím, i jí dojela velmi diskrétní návštěva. Tedy já jsem toho mladého muže přivezl. I se mi líbí. A není takový nezodpovědný cvok jako ty."

"Já jsem nezodpovědný cvok?" Jeremy povytáhl obočí. "To slyším poprvé. Obvykle mi říkáš jiné věci." K obočí přidal široký úsměv. 

"Jo, to, co děláš, občas je ta kaskadeřina o hubu."

"Ale… Že to říkáš zrovna ty?"

"Tak co jdeš?"

"Jdu," usmál se a šel s ním. Do kantýny a pak i na večeři. Ta byla skvělá, Daniel vybral malou hospůdku a nedaleko měl i ubytování. A když si na pokoj pozval svého kolegu z branže, nikdo nic nemohl namítnout. Proč by taky někdo něco namítal…

 

* * *

 

Jeremy někde znárodnil láhev whisky, aby si spolu mohli dát avizovaného panáka, takže jim nic nechybělo k dokonale strávenému večeru.

"Mimochodem, ještě mi dlužíš odpověď," ušklíbl se mírně, zatímco naléval.

"Jakou zase?"

"Že's mi tu kaskadéřinu vyčinil zrovna ty…"

"Jsem myslel, že to byla řečnická otázka."

"Nevykrucuj se." Sedl si na opěradlo jeho křesla a podal mu skleničku. 

"Dobře já se přiznám, já si minule u toho zlomil ruku. Ale…" nestačil domluvit, Jeremy si ho změřil pohledem, že zapomněl na všechno. Pak se naklonil a Daniel neodolal a políbil ho.

"Já vím, že o mě máš strach," zašeptal Jeremy do polibků, "já o tebe přece taky." Něžně mu vjel prsty do kratičkých vlasů a přitáhl si ho k sobě blíž. "Stýskalo se mi po tobě, Dane." 

Daniel si ho přitáhl k sobě. A pak ho prostě objal a polibky mu zavřel oči. Sám utrpěl několik zranění, ale znal rizika a prostě se o něj bál. Ale teď, když ho držel v náručí, teď to bylo tak skvělé.

"To víš, že na sebe dávám pozor," hlesnul Jeremy ještě, a pak zmlknul docela, protože Danielovy rty se posunuly na jeho krk, na to místo kousek pod uchem… Všechny myšlenky ho opustily, až na tu jednu, že mu hrozně chyběl. A že ho hrozně chce. 

Daniel si ho přitáhl k sobě do klína. A když se k němu přitisknul, pomalu mu vklouzl za košili.  Jeremy mu sklouzl do náručí, jakoby nikdy nedělal nic jiného, a znovu polapil jeho rty, zatímco mu cuchal vlasy. Voněly, Daniel vždycky voněl, byla to nějaká lehká, kořeněná vůně, docela obyčejná na komkoliv jiném, na něm naprosto k sežrání. 

Mazlili se jen tak v tom křesle. Jeremy byl unavený po natáčení a Daniel měl volno mezi nimi. Tak dlouho se neviděli… Až se Daniel nemohl divit, že jsou najednou v posteli. 

"Dane, ach bože, Dane…" šeptal Jeremy, když ho znovu líbal na krk, pokračoval dolů na rameno, až se dostal na záda. To už muchlal polštář, kráčel po té tenké lince, kdy to málem lechtalo, ale ještě ne docela, zatím to bylo jen vzrušující. Tak vzrušující, až ho zmocňoval třas. 

Když mu Craig sundal košili, už se jemně chvěl. A pak sjel rukama na jeho zadek a stiskl ho.

"Kamera ti opravdu lichotí."

"Nepovídej," zašeptal a ohlédl se na něj. Tenhle pohled miloval, jak nad ním Daniel klečel, dotýkal se ho a oči mu jiskřily. 

"Povídám. Miluju tě," usmál se Craig a pak se začal věnovat jeho tělu, aby mu to dokázal. Hladil ho, laskal a mladší muž pod jeho dotyky sténal.

"Já tebe taky," hlesl a vzápětí málem vyletěl z kůže. Danielovy rty právě doputovaly po jeho páteři až dolů a vtiskly mu polibek na zadek.

"Zajímavé," zasmál se Daniel po chvilce. "Tak ty se opaluješ na Adama."

"Zmlkni…" Jeremy by v té chvíli prodal duši peklu, kdyby měl záruku, že to Dan udělá znovu. Udělal a vyrazil z něj skoro zakňučení. "Dane!" 

"No, opaluješ," Craig ho znova políbil a pak ho pohladil a jemně mu přejel prsty mezi půlkami. "Máš sexy zadek." Znova polibek. "Už tady jsi dlouho… A chybí ti sex."

"Ty mi chybíš!" Skoro zanaříkal a zavrtěl se, začalo mu být trochu nepohodlně. "Strašně mi chybíš, abys věděl!" 

Jen se usmál a pak ho začal hladit stále víc, když vklouzl prsty do něj, Jeremy už regulérně sténal. Už mu bylo nepohodlně hodně, tak se nadzdvihl, skoro si kleknul… Danielova ruka ho chytila za rameno a vytáhla nahoru, jen pootočil hlavu a potkal se s jeho rty. Takhle to bylo dokonalé, to laskání, polibky, chvíli mu hrozilo, že možná spadne, ale to už ho Daniel objal kolem hrudi, prsty zajel hloub - Jeremy vykřiknul. Najednou byl v jeho rukou jako hadrová panenka, odevzdaný mu na milost a nemilost.

"Chci tě," zašeptal, zatímco mu horký jazyk šmejdil v ústech. "Chci tě, Dane. Udělám cokoliv… pak…" Bylo to skvělé, ale prsty nestačily, potřeboval něco většího. A rychle. 

Daniel mu vyhověl. Ani nevěděl jak, ale ty prsty vystřídalo něco většího a Daniel přirazil. Nejdřív pomalu pak rychle. Za pár okamžiků už oba regulérně sténali slastí. Divokou a nespoutanou. Daniel držel Jeremyho za pas a ten se proti němu prohýbal a zavíral oči

Bylo to dokonalé a ještě lepší. Pokaždé to bylo takové. Protože to byl Dan. A protože ho miloval. Tisknul se k němu, líbilo se mu, jak ho pořád drží, pevně, možná trochu necitelně, ale to bylo v pořádku, měl rád, když ho nešetřil. Když ho doopravdy tisknul, aby mu zůstaly modřiny, když každý jeho pohyb cítil až kdesi u srdce…

V té chvíli ho Dan pustil, možná do něj trochu strčil, a Jeremy se opřel o lokty. Horká ruka pomalu přejížděla jeho záda, zastavila se mezi lopatkami a přidržela ho na místě. Majetnické gesto. Zbožňoval, když byl Dan majetnický, rajcovalo ho to. 

A on vskutku byl. Nakonec mu nestačilo, že ho hladil po zádech, přetočil ho k sobě+ tváří v tvář a políbil ho skoro dravě. Pak ho pohladil po tváři.

"Jeremy."

Podíval se na něj zamlženýma očima, nechal si bez odporu zdvihnout nohy, aby je poslušně omotal Danovi kolem pasu.

"Prosím," zaškemral po chvilce. "Prosím, prosím, prosím…" Vzrušený byl skoro k bolesti, ale tu sladkou smrt v jeho náručí mu Dan pořád odpíral.

A pak ho Daniel konečně vyslyšel a dal mu to, po čem toužil. Vynesl ho do výšin a nechal ho prožít si malou smrt, jen aby se k němu za chvíli taky připojil a pak klesl do jeho náruče.

"Jeremy…" zašeptal a políbil ho

Omotal kolem něj ruce i nohy, nechával doznít tu slast, která mu tak chyběla, a teď by mu byla s to podrazit nohy, kdyby stál… V bedrech mu slastně trnulo, v hlavě měl růžové prázdno, a cítil se skvěle.

"Dane," pousmál se a políbil ho na spánek. Ještě pořád byl v něm, tak blízko, jak jen to vůbec bylo možné. 

"Jsem tady a ještě čtrnáct dní budu. Neboj se, taky mi chybíš a děsně." Pak ho zas jen políbil. Nebylo třeba říkat, jak moc ho miluje

"Skvěle, budu mít spoustu času se ti pořádně věnovat…" Měl dojem, že tentokrát je jeho úsměv skoro až zlotřilý. "Můžu tu přespat?" 

"Jistě," usmál se protřele James Bond a pak ho políbil a trochu se zavrtěl.

Nástupce Bournea se usmál v odpověď. Kdepak dnes ještě spát nepůjdou…

 

Komentáře

Přidat komentář
Kontrolní kód Přehrát audio kód

Přehled komentářů

prijemna ppovidka co polechta <3

(ola, 25. 2. 2016 15:08)

Je nadhera znovu narazit na stranky, co jsem cetla jeste na stredni (a ze to uz je par let) a zjistit, ze funguji a dokonce jsou tu stale nove veci! Diky za Vasi fantasii, rada si zase proctu Vase pribehy..

...

(Profesor, 3. 12. 2015 11:14)

Moc hezké, takové hravé, řekla bych.